Halı Yıkama

Kirli Halı Sepeti firmamız olarak makine halısı, yün halısı, bambu halısı, patchwork halısı, step halısı, salon halısı, yolluk halısı, banyo halısı, balkon halısı, çocuk halısı, mutfak halısı, yatak odası halısı, el dokuma halısı, baskılı halı, tufting halısı, peluş halısı, shaggy halısı, deri halı, dikdörtgen halı, yuvarlak halı, yolluk halı, oval halı, paspas ve diğer halı çeşitlerinizi profesyonel olarak temizlemekteyiz.

Profesyonel Halı Yıkama Nedir?

Halılar ve çeşitleri günümüzde bir çok kişi tarafından yıkanmaya çalışılmakta olup kimi zaman ise, iyi bir yıkama elde edilmekte. Kimi zaman da ise çok kötü bir bilinçsizce yıkama işlemi gerçekleştirilip zarar görmektedir. Halıların derinlemesine ve %100 Antibakteriyel temizlenmesi ve bu işin halıya zarar vermeden yapılması işlemine Profesyonel Halı Yıkama demekteyiz. Kirli Halı Sepeti Firmamız bu konuda uzmanlaşmış kadrosu ile ve önde gelen firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

İşinde Uzman Halı Temizleme Şirketi

Yıllarca kullanılan halılar belirli bir zaman aralıkları içerisinde tozlanabilmekte ve tozlanmaya bağlı görseli de etkilenebilmektedir. Aynı zamanda bu halılar zararlı mikro organizmalara zemin hazırlayabilmektedir. Halılar düzenli olarak en az altı ayda bir yıkanmalıdır. Bu sayede halınızın desenleri daha canlı olacak ve görsel açıdan şık bir duruş sergileyip sizlere ilk gün aldığınız zamanı hatırlatacaktır. Kirli Halı Sepeti firmamız halı yıkama konusunda profesyonel halı yıkama hizmeti sunarak tüm halı çeşitlerini en kısa süre içerisinde yıkamakta ve size %100 Ücretsiz Servis imkanı ile teslim etmektedir. Halı yıkama aşamaları alanında uzman bir kadro tarafından gerçekleştirilip %100 Zararsız bir şekilde profesyonel temizlik işlemi yapılmaktadır. Tarafımıza ulaşan halılar önce tozlarından arındırılıp ardından yıkamaya hazır hale getirilmektedir. Ayrıca halının leke durumu belirlenip ardından halınızda gözle görülen lekeler mevcut ise bu lekelere özel işlem uygulanmaktadır. Bu işlem sonucunda lekeler çıkartılmaktadır.

Neden Halı Yıkama?

Günümüzde insanlar için özellikle de bayanlar için ev temizliği çok önemli bir husus haline gelmektedir. Hijyen insanlar için çok önemli olduğu için evde temizlik konusunda birçok noktaya dikkat etmek gerekmektedir. Ev temizliğinde aklımıza ilk gelen eşya halılarımızdır. Özellikle evde küçük çocuğumuz varsa temizlik hijyen acısından dahada önemlidir. Sürekli üzerine bastımız için çok çabuk kirlenen halıların temizliği de titiz davranmak gerekir. Kirli Halı Sepeti firmamız işini temiz yapan müşteri memnuniyetini kazanmış bir firma olup referanslarınıda sunmaktadır. Halınızı en iyi şekilde temizlemesi ilk günkü haline getirmesi müşterilerin hoşuna gitmektedir.

Menü